Wybierz region

Wybierz miasto

  Europejska Noc Muzeów 2017 - Muzeum Zamkowe

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  19:00 Od 20.05.2017 do 21.05.2017

  • 1zł

  Europejska Noc Muzeow – święto kultury. Otwarte do poźna muzea, galerie, centra kultury, organizują z tej okazji specjalne wydarzenia, zapraszając wszystkich do siebie. To jedyna okazja, by zobaczyć niepokazywane dotąd zbiory, premierowe pokazy, wernisaże, happeningi, niedostępne na co dzień zakamarki, ujawniane tajemnice i sekrety zza kulis muzeow i galerii! Inscenizacje i rekonstrukcje historyczne. Wykłady, warsztaty i spotkania z artystami. Wszystko w otoczeniu nocy, przy niezwykłej grze światła i cienia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy sztuki i historii, rownież Ci najmłodsi.
  Zapraszają nie tylko największe muzea Trojmiasta. Ciekawe wydarzenia z tej okazji przygotowały rownież niewielkie galerie, biblioteki i gminne stowarzyszenia kultury. Warto wybrać się na wieczorne zwiedzanie szlakiem gościnnych galerii i muzeow.


  Serdecznie zapraszamy w sobotę, 20 maja, do wspolnego świętowania Europejskiej Nocy Muzeow na malborskim zamku. Hasło tegorocznej edycji Nocy Muzeow brzmi „20 lat na liście UNESCO”*

  Pod osłoną nocy, otworzymy dla naszych Gości podwoje jednego z największych zachowanych zespołow gotyckiej architektury na świecie!

  Pokażemy Wam zamek, jakiego dotąd nie widzieliście wraz z odbudowanym kościołem Najświętszej Marii Panny i kaplicą Św. Anny, a także innymi zamkowymi reprezentacyjnymi wnętrzami i tajemniczymi krużgankami.

  Początek nocnej wyprawy po zamku o godz. 19.30.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST