Wybierz region

Wybierz miasto

  Exclusive City Night with BadBoy

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Od 22.10.2016 do 23.10.2016

  • 15zł

  EXCLUSIVE CITY NIGHT - ekskluzywna, ekstrawagancka i nietuzinkowa noc w klubie CITY, ktorą zagwarantuje Wam Badboy!
  Muzyka: Nu Disco, Deep House
  BadBoy (Cafe Ferber/Unique/Sopot)

  Dj, Remikser oraz Producent. Od 8 lat Menager Artystyczny sopockiego klubu „Cafe Ferber”. Rezydent klubu „Unique Club & Lounge Sopot”. Założyciel oraz członek projektu „True House Music” w skład ktorego wchodzą Mc Jacob A(wokal) oraz Bari (Saksofon).
  Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 12 lat, kiedy to zaczął pobierać nauki gry na pianinie. Po 4 latach zmagań z klasycznymi instrumentami zafascynowała go muzyka grana z gramofonow. Swoją przygodę z czarnymi płytami rozpoczął w 2000 roku. Na początku inspirację znalazł w gatunku Bigbeat i Breakbeat, natomiast z biegiem czasu w duszy zagościła u niego muzyka House.
  Tak naprawdę, niema dla niego żadnego znaczenia, ktory z w/w stylow gra na imprezie, gdyż wszystkie tak samo "Kocha". Zawsze stara się spełnić oczekiwania klubowiczow, co do wspaniałych rytmow na imprezie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski