Wybierz region

Wybierz miasto

  Feel The Vibe - Housejunior

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Sobota, 12 listopada

  • 15zł

  Zapraszamy Was w sobotę 12 listopada 2016 na Feel The Vibe!

  Muzycznie możecie liczyć na multistylowy koktajl muzyczny od Rnb po House, ktory zagwarantuje Wam nasz rezydent HouseJunior.

  Dawid Karpinski "HouseJunior" to reprezentant trojmiejskiej sceny klubowej i jednocześnie wielki entuzjasta muzyki elektronicznej. Jego początkowe zainteresowanie EDM okazało się czymś więcej w 2004 roku, kiedy zaczął stawiać pierwsze kroki jako DJ. Od tamtej pory ma na koncie rezydenturę w wielu klubach w połnocnej Polsce. Aktualnie na stale w klubie Rad w Grudziądzu. W 2012 roku odkrył coś więcej niż popularny "groove" w nowej, wtedy dla niego, stylistyce deep house. W międzyczasie nawiązał wspołprace z niemieckim producentem Marcelem Braunem z ktorym, wspolnie zaczęli tworzyć pierwsze deep'owe produkcje. Owocem ich pracy są dwa wydawnictwa "Tennessee" oraz "Say It" (cyfrowo oraz na vinylu) Podczas swojej "muzycznej przygody" z muzyką elektroniczną miał okazje grac m.in. na fesitwalu Global Gathering, Viva Beach Party, Freeform Music Festiwal.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST