Wybierz region

Wybierz miasto

  Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu - dzień 2

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  18:00 Czwartek, 7 kwietnia

  • 12zł

  Na terenie Gminy Wejherowo oraz w kilku miastach wojewodztwa pomorskiego odbywać się będzie Festiwal Kultury Białoruskiej. Festiwal zakłada cykl koncertow, a także spotkania z młodzieżą i inne przedsięwzięcia promujące szeroko rozumianą kulturę białoruską.

  Zapraszamy na koncert w wykonaniu Symfonicznej Orkiestry Estradowej Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku
  pod dyrekcją Anatolija Kudzina w ramach IV Festiwalu Kultury Białoruskiej na Pomorzu.

  Symfoniczna Orkiestra Estradowa składa się z najzdolniejszych studentow Wydziału Estradowego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku. Już po kilku latach pracy zespoł zdobył I miejsce na konkursie stołecznych orkiestr studenckich. Skład repertuaru orkiestry ciągle się poszerza. Orkiestra ma w repertuarze zarowno popularne przeboje światowych tworcow muzyki estradowej, jak i oryginalne opracowania ludowych białoruskich pieśni. W ostatnich sześciu latach zespoł z wielkim sukcesem występował w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Polsce, niejednokrotnie brał udział w cieszących się popularnością rosyjskich musicalach oraz dokonywał nagrań do produkcji filmowych. W ciągu 15 lat istnienia orkiestra dała ponad 350 koncertow. W Festiwalu Kultury Białoruskiej na Pomorzu Orkiestra Estradowa bierze udział po raz pierwszy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski