Wybierz region

Wybierz miasto

  Filmowe Lato z Orange i Multikinem: Najlepsze najgorsze wakacje

  Plac Kazimierza Jagiellończyka
  Malbork, ul. Jagiellońska/

  23:00 Piątek, 21 lipca

  • Wstęp wolny

  Bezpłatne kino plenerowe stanie w 34 miejscowościach na terenie całej Polski. Świnoujście rownież jest na trasie Filmowego Lata z Orange. Pierwszy pokaz już w niedzielę, 16 lipca.

  Rozrywka z Orange i Multikinem dotrze nad Bałtyk i w Karkonosze, na Mazury i Kaszuby, na Zamojszczyznę i na Podkarpacie. W najpiękniejszych zakątkach Polski niemal nieprzerwanie przez trzy miesiące trwać będzie prawdziwa kinowa przygoda. Świnoujście i Cisna, Karpacz i Kołobrzeg, Białowieża i Białka Tatrzańska – to niektore lokalizacje, do ktorych zawita Filmowe Lato z Orange i Multikinem. W ciągu 84 dni odbędą się tam pokazy największych hitow festiwalowych, wakacyjnych evergreenow, tytułow wprawiających w doskonały nastroj. Już teraz zapraszamy kinomanow na bezpłatne pokazy w miastach, miasteczkach i popularnych kurortach wakacyjnych. Rozpoczynające się po zmierzchu projekcje kina plenerowego zostaną zaprezentowane w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, ktorą gwarantuje Multikino, operator jednej z największych sieci multipleksow w Polsce.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach