Wybierz region

Wybierz miasto

  Fosfor, DoubleThink, Heldorado

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 27 listopada

  • 15zł

  Fosfor

  Powstaliśmy w połowie lat 90 - tych w małym mieście Wejherowie. Przez te kilka lat zagraliśmy dziesiątki koncertow w całej Polsce, często u boku największych gwiazd polskiej sceny metalowej i alternatywnej (Dezerter, Acid Drinkers, Coma, Turbo, Armia ). Zagraliśmy na kilku festiwalach zawsze wzbudzając ogromne zainteresowanie. Jako jedni z pierwszych postawiliśmy na komputeryzację i samodzielnie nagraliśmy dwie płyty: w 2000 NO MOTIVE, ktora zebrała bardzo dobre recenzje (Gitara i bas) a w 2008 EP DEFY, z ktorej jeden utwor (RAVAGE ) znalazł się na płycie wydanej przez Polskie Radio Program Trzeci - MINIMAX PL 5 (wyboru z ponad 200 zespołow dokonał Piotr Kaczkowski).

  DoubleThink

  Brzmienie Doublethink to grunge'owa dusza ostro romansująca z Nu metalem. Przepełniony frustracją wokal, tłusty bass, a na deser ciężko strojone gitary przekładane psychotycznymi dźwiękami.

  Album "DoubleThink"

  Heldorado

  HELDORADO to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Zespoł to laureat wielu festiwali. Powstał na gruzach nieistniejącej, innej rockowej formacji. W ich utworach możemy usłyszeć przerożne inspiracje muzyczne oraz mieszankę stylow, ktorą muzycy osobliwie nazywają "Poziomem Jazdy Wystarczającej" lub "galopem". Namiastkę tego, co HELDORADO serwuje swojej wciąż powiększającej się publiczności można obejrzeć w internetowym serwisie YouTube pod hasłem: "heldorado" a także na stronie zespołu.17 listopada 2011 roku grupa wydała pierwszą płytę "Thing is a thing" składającą się z 12 kompozycji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski