Wybierz region

Wybierz miasto

  Gedz - Ameba Tour

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Sobota, 15 października

  • 15zł

  GEDZ - pochodzący z Gdańska raper i producent muzyczny. Członek B.O.R oraz WIFI Boys.
  "Ameba Tour" to trasa koncertowa promująca najnowszy, trzeci już album rapera - AMEBA, ktory ukaże się 30 września 2016r. nakładem wytowni B.O.R. Records.

  Tworca na poprzednich wydawnictwach przyzwyczaił słuchaczy do swobodnego poruszania się między gatunkami, tworząc jednocześnie spojny i osobliwy klimat. Pomorskiego rapera charakteryzuje niesamowita lekkość poruszania się po bitach, wyczucie smaku oraz rozpiętość tematow od przyziemnych, aż po te wykraczające poza stratosferę. Jeśli więc dodamy do tego skłonność do eksperymentow i poszukiwania nowych rozwiązań, możemy oczekiwać poziomu co najmniej tak wysokiego jak na poprzedniej płycie pt. „NNJL”.

  Album składa się z czternastu utworow, w ktorych gościnnie usłyszeć można takich raperow jak: Hades, Rak Raczej, W.E.N.A, Małolat czy Paluch. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Robert Dziedowicz, Grrracz, Deemz, Hvzx, Beat Sampras, CatchUp, Gedz, Małe Miasta, Hnsn1 i ENZU.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski