Wybierz region

Wybierz miasto

  Gedz w Malborku Alternatywa

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Sobota, 25 listopada

  • 20zł

  Gedz / Gedziula:
  Raper, wokalista i producent muzyczny. Na koncie ma wspołpracę z takimi postaciami jak: East West Rockers, Jot, Młodziak, 101 Decybeli, Buczer, Brożas, Beer Beer, Borixon, Kajman, Kobra, Bezczel, Kubiszew, Małaz, Młody M, Nowator, Paluch, Raca, PeeRZet, Shot, Spec, Szops, Temate, Henson, Tusz na Rękach, Tybet, Yochimu, Ucio, Fidi, DJ Exorcist, WuErbe, PeeRZet, Sherlock, PRWRS czy DJ Story. Pierwsze solowe wydawnictwo rapera zatytułowane „Ręka na pulsie” (EP) ukazało się w 2012 roku. Kolejne albumy to: Serce bije w rytm (2013), Satori (mixtape) (2014), NNJL (2014).
  „Ameba” (2016) to trzeci solowy album Gedz’a, wydany nakładem B.O.R. Records. Tworca na poprzednich wydawnictwach przyzwyczaił słuchaczy do swobodnego poruszania się między gatunkami, tworząc jednocześnie spojny i osobliwy klimat. Pomorskiego rapera charakteryzuje niesamowita lekkość poruszania się po bitach, wyczucie smaku oraz rozpiętość tematow od przyziemnych, aż po te wykraczające poza stratosferę. Jeśli więc dodamy do tego skłonność do eksperymentow i poszukiwania nowych rozwiązań, możemy oczekiwać poziomu co najmniej tak wysokiego, jak na poprzedniej płycie pt. „NNJL”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski