Wybierz region

Wybierz miasto

  GOMOR Alternatywa Malbork

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 23 marca

  • 30zł

  Jeśli lubisz Motorhead, to musisz posłuchać GOMOR-a! RockOn!
  Zespoł GOMOR powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy owczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym i szokującym występem na Metalmanii 89'. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu wydane przez Metal Mind Productions na składance Metalmania 89'.
  Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass (Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu " Apocalyptic Rise" ktory zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo'wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motorhead.
  Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy na koncertach, a Gomor został okrzyknięty mianem „polskiego Motorhead” głownie jest to zasługa wokalu Compassa ktory do złudzenia wpasowuje się w stylistykę śp.Lemmyego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach