Wybierz region

Wybierz miasto

  Halloween: City Club & Bowling

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Od 28.10.2017 do 29.10.2017

  • 20zł

  Kiedy w mieście gasną światła, dziewice poszukują świeżej krwi, a wokoł miejsc do zabawy zaczynają krążyć młode wilki. To czas, kiedy dzieją się nadprzyrodzone rzeczy. Igły upadają na płyty, talerze zaczynają się kręcić, kobiety przyciągają mężczyzn, a mężczyźni przyciągają kobiety. Zbliża się pełnia.
  Uwierz w ducha dobrej imprezy, założ stroj (osoby w przebraniach wchodza za free) i odważ się odwiedzić City Club & Bowling w Halloween. Dreszczyk emocji, szybsze bicie serca i gęsia skorka gwarantowane. Takie przeżycia zapewni Wam nieświęta trojca DJ-ow, ktorzy piekielnie rozgrzeją parkiet tej nocy. Wide, Paragraph 51 i Housejunior zatrzęsą klubem w posadach. Wszyscy stracimy umiar i zdrowy rozsądek. Uwierz w ducha dobrej imprezy nie może Cię na niej zabraknąć.
  Za upiorny klimat odpowiedzialni będą:
  † Wide / Zła Kobieta - Sopot /
  † Paragraph 51 / Stars - Toruń /
  † Housejunior / City Club & Bowling /

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach