Wybierz region

Wybierz miasto

  Hunter

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  19:00 Sobota, 8 kwietnia

  • 40zł

  Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej "NieWolnOść", ktorej premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśrod fanow zespołu Hunter.
  Podczas koncertow będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory, ale także przekroj poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanow zespołu, żeby zarowno starsi, jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.
  Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzod w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarowno muzycznie, jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, ktory prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, ktora jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłow, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, ktore są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.
  Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.
  Na płycie pojawiąją się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, ktore właściwie stały się już wizytowką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST