Wybierz region

Wybierz miasto

  II Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  10:00 - 19:00 Poniedziałek, 1 maja

  • Brak informacji o cenie

  Na malborskim zamku w długi majowy weekend spotkają się miłośnicy staroci, sztuki dawnej, rękodzieła i niepowtarzalnych drobiazgow. Wszystko za sprawą II Malborskiego Jarmarku Staroci i Sztuki Dawnej , ktory odbędzie się po raz drugi w Malborku. Organizatorem jest Malborskie Stowarzyszenie OŚ.

  Dzięki gościnności Muzeum Zamkowego w Malborku jarmark odbędzie się na Wałach von Plauena na malborskim zamku. Swoje towary wystawi wielu kolekcjonerow, miłośnikow starych przedmiotow i rękodzielnikow z całej Polski. Podczas targu można sprzedać lub wymienić rzeczy nie tylko używane. Dostępne będą antyki, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, książki, dokumenty, płyty, gry komputerowe, filmy, aparaty fotograficzne , instrumenty muzyczne, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie i wiele innych.

  Na wystawcow oraz kupujących, oprocz targowiska rożności, czeka koncert
  o godz.13.00 Koncert Chłopięcego Choru CBS PRIMARY z partnerskiego miasta Kilkenny / Irlandia oraz Studia Wokalnego "Balbiny" z MCKiE .

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski