Wybierz region

Wybierz miasto

  Jazz & The City: Maciej Pruchniewicz

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  22:00 Piątek, 16 grudnia

  • 15zł

  Zapraszamy na kolejną edycję Jazz & The City. Pierwsze wydarzenie z tego cyklu zostało przyjęte tak bardzo entuzjastycznie, że brak kontynuacji tej imprezy byłby niewybaczalnym grzechem.
  Po ekspresyjnym i niezapomnianym występie grupy Ortalion następnym artystą będzie Maciej Pruchniewicz- świetny gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem muzycznym. Swoją karierę muzyczną rozpoczynał od jednego z najważniejszych zespołow blues-rockowych Hot Water, obecnie wspołpracuje z guru polskiego jazzu Antonim „Ziutem” Gralakiem oraz jest tworcą muzyki filmowej i teatralnej. W Malborku w kolejnym Jazz & The City usłyszymy Maćka solo, ktory swoją gitarą i elektroniką zaprezentuje muzyczne fascynacje z pogranicza jazzu i etno. Koncert Maćka będzie z pewnością kameralny, subtelny i nastrojowy.
  Przyjdźcie i ogrzejcie się przy cudownych dźwiękach idealnych na zimowe mrozy i szarugi.
  Prywatnie Maciek jest wspaniałym i otwartym człowiekiem, więc spodziewajcie się długich i ciekawych rozmow aż do bladego świtu. Jednym słowem- jazzowego after party.
  Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST