Wybierz region

Wybierz miasto

  Karcer, Kamikaze

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  19:00 Piątek, 27 marca

  • Brak informacji o cenie

  Karcer

  KARCER powstał jesienią 1982 roku, w Słupsku i pierwszą probę zagrał w Wojewodzkim Domu Kultury, jako że Słupsk wtedy i do całkiem niedawna wojewodzkim grodem było. W składzie znaleźli się: Krzysztof Żeromski, Piotrek Dudziński, Jarek Jodłowski. Na scenie zaprezentował się po raz pierwszy 8.01.83 z dwoma kawałkami na Eliminacjach do VII ogolnopolskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki, gdzie słowami: "nieustanny przed czymś strach", "śledzą wciąż twoj strach" narobił nielada zadymy tak wśrod szanownego żyri, jak i obecnych przy takich okazji esbekow, o dyrektorze ośrodka nie wspominając (to miał być dopiero początek jego przygod z zespołem).

  Kamikaze

  Mamy mocny kręgosłup -> dobrze wyglądamy / jest ciśnienie / dwie gitary i pazur - pozostaje nam dopracować kilka szczegołow i dokształtować charakter - KTO łyknie w ciemno ?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach