Wybierz region

Wybierz miasto

  KONCERT ANTIPOP CREW 2015 - FOSFOR & DOUBLETHINK & HELDORADO

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 27 listopada

  • 15zł

  Rogate Granie oraz Alternatywa zaprasza na
  ANTIPOP CREW 2015
  To już po raz czwarty spotkamy sie w Malborskiej Alternatywie na Antipopie...
  W tym roku na jednych deskach wystąpią
  FOSFOR, DOUBLETHINK oraz HELDORADO
  Bilety w cenie 15zł dostępne będą bezpośrenio przed wejściem na koncert!
  =================================================
  FOSFOR (Wejherowo)
  =================================================
  Cezary Kejna - gitara
  Mariusz Rzepka - gitara
  Maciej Blaszke - bębny
  Leszek Grzywacz - bas
  Dariusz Tylki -wokal
  Zespoł FOSFOR istnieje na polskiej scenie od wielu lat a jego inicjatorami są Leszek Grzywacz i Maciej Blaszke. Nasze zalążki to połowa lat 90tych i zespoł SUCCUBUS, ktory po dojściu Dariusza Tylki przekształcił się we FREEDOM OF SPEECH (FOS) by w pierwszych latach nowego millennium przyjąć nową formę i nową nazwę FOSFOR. Przez te kilkanaście lat zagraliśmy dziesiątki koncertow w całej Polsce, często u boku największych gwiazd polskiej sceny metalowej i alternatywnej ( TSA, Acid Drinkers, Coma, Hunter,Turbo, Armia,Dezerter ). Zagraliśmy na kilku festiwalach zawsze wzbudzając ogromne zainteresowanie. Jako jedni z pierwszych postawiliśmy na komputeryzację i samodzielnie nagraliśmy dwie płyty: w 2001 NO MOTIVE, ktora zebrała bardzo dobre recenzje (Gitara i bas), a w 2008 EP DEFY, z ktorej jeden utwor (RAVAGE ) znalazł się na płycie wydanej przez Polskie Radio Program Trzeci - MINIMAX PL 5 (wyboru z ponad 200 zespołow dokonał Piotr Kaczkowski). Po kilku latach ciszy postanowiliśmy wejść do studia i zarejestrować nowy materiał. Dziś możemy pochwalić się nową płytą LIFE IN FLAMES nagraną w studio SOUNDS GREAT PROMOTION w GDYNI. Jej realizatorem jest Jakub KIKUT Mańkowski ,a w nagraniach pomagał Jan Galbas. Teledysk do pierwszego utworu Dont ask for more zrealizowała młodzież pod okiem Yacha Paszkiewicza w trakcie warsztatow wideoklipu w Filharmonii Kaszubskiej (do obejrzenia w sieci).
  =================================================
  DoubleThink (Malbork)
  =================================================
  Pacjent #1: Boro - bębny
  Pacjent #2: Klaun Z - wokal
  Pacjent #3: Moody- gitara I
  Pacjent #4: 6i7 - bass / wokal
  Pacjent #5: Simon - / gitara II
  Brzmienie Doublethink to grunge'owa dusza ostro romansująca z Nu metalem. Przepełniony frustracją wokal, tłusty bass, a na deser ciężko strojone gitary przekładane psychotycznymi dźwiękami.
  Album "DoubleThink"
  Videoklip do "Voodoo Friend"
  =================================================
  HELDORADO (Bydgoszcz)
  =================================================
  Artur Bromirski (Bromek) - wocal
  Wiktor Borzyszkowski - djembe
  Michal Chrapkowski (Chraper) - guitar
  Krzysztof Ratke (Ratkes) - bass
  Bartek Andrzejewski - perkusja
  HELDORADO to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Zespoł to laureat wielu festiwali. Powstał na gruzach nieistniejącej, innej rockowej formacji. W ich utworach możemy usłyszeć przerożne inspiracje muzyczne oraz mieszankę stylow, ktorą muzycy osobliwie nazywają "Poziomem Jazdy Wystarczającej" lub "galopem". Namiastkę tego, co HELDORADO serwuje swojej wciąż powiększającej się publiczności można obejrzeć w internetowym serwisie YouTube pod hasłem: "heldorado" a także na stronie zespołu.17 listopada 2011 roku grupa wydała pierwszą płytę " Thing is a thing" składającą się z 12 kompozycji. Od tego dnia rozpoczęła się rownież trasa koncertowa promująca płytę. W ramach Festiwalu WakeUP&Live 2011, ktorego zostaliśmy laureatami odwiedziliśmy koncertując 12 polskich miast - dając z siebie wszystko. W chwili obecnej pracujemy nad dwoma klipami, ktore ukażą się pod koniec pierwszego kwartału 2012. Układamy rownież kalendarz imprez na rok 2012. Zapraszamy do wspołpracy - jesteśmy otwarci na propozycje te bardzo formalne i poważne, jak rownież kompletnie szalone i zwariowane...

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach