Wybierz region

Wybierz miasto

  koncert bluesowo folkowy Dariusz Winett Wudkowski

  Jazz Club Spiżarnia
  Malbork, ul. Dworcowa/23, +48 69 449 65 45

  20:00 Niedziela, 12 kwietnia

  • 15zł

  Jazz Club Spiżarnia Malbork
  31 marca o 17:46 · Edytowany ·
  Kiedy ktoś szczerze dzieli się tym, w co wierzy i czuje, nie czujemy się oszukani. Charyzma artysty, popis wokalnych inspiracji i umiejętności, brzmienie odszukane gdzieś na krętych ścieżkach a także głos w wyższych partiach wokalnych przywołujący w pamięci legendę Ryśka...do tego szereg nowych odważnych kompozycji bluesowo/folkowych/ballad z mocno zaznaczonym rasowym akompaniamentem, ktore zostaną wydane na nowej płycie „Przemiana”...i życiowe teksty niektorych utworow wręcz...ściskających za gardło. Koi, uspokaja i wycisza...Jednym słowem - wielka sztuka na małej scenie, czyli Dariusz Wudkowski w Jazz Club Spiżarnia Malbork.
  http://www.dariusz-wudkowski.com/
  Zapraszamy!
  „Kiedy ktoś szczerze dzieli się tym, w co wierzy i czuje, nie czujemy się oszukani. Charyzma artysty, popis wokalnych inspiracji i umiejętności, brzmienie odszukane gdzieś na krętych ścieżkach a także głos w wyższych partiach wokalnych przywołujący w pamięci legendę Ryśka...do tego szereg nowych odważnych kompozycji bluesowo/folkowych/ballad z mocno zaznaczonym rasowym akompaniamentem, ktore zostaną wydane na nowej płycie „Przemiana”...i życiowe teksty niektorych utworow wręcz...ściskających za gardło. Koi, uspokaja i wycisza...Jednym słowem - wielka sztuka na małej scenie, czyli Dariusz Wudkowski w Jazz Club Spiżarnia Malbork.
  http://www.dariusz-wudkowski.com/
  Zapraszamy!”

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski