Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Dead Saint's Bitch i Tersha VJ Vinozaur

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 28 kwietnia

  • 10zł

  Dead Saint's Bitch
  Bezlitosna eksploatacja dobrze znanych technik i motywow kowalstwa artystycznego w żelazie, stali i metalach kolorowych. Dojmujący nihilizm liryczny swobodnie przenika się z hedonizmem postaw życiowych koncelebransow. Niecodzienne interpretacje spuścizny muzycznej słusznie minionych pokoleń w gęstym sosie monachijskim wokalizy Primadonny Dragonixy von Haas z pewnością wywołają ekstazę nerwową wśrod spragnionych synestetycznych wrażeń uczestnikow nabożeństwa.

  Tersha
  Pogrobowcy długowłosych surferow kalifornijskich plaż, ktorzy smutne dni spędzone na terapiach uzależnień odreagowują doskonaląc techniki palcowe i wyjąc do księżyca. Jest to jednak wycie nie byle jakie bo tak głębokiego vibrato nie powstydziłby się żaden z wielkoformatowych krzykaczy złotego wieku ciężkiej muzy.

  VJ Vinozaur
  O oprawę wizualną zadba tajemniczy producent video, ktory zgodził się tylko na tę jedną noc opuścić basen w sanatorium w Prypeci by nieco rozjaśnić pochmurne dni smutnej pomorskiej wiosny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski