Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Malbork - Zenek, Srogo (Karwa Piarbole Tour 2017)

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  18:00 Niedziela, 19 lutego

  • 20zł

  ZENEK to solowy projekt wokalisty zespołu Kabanos. Wiecznie głodny i bardzo płodny muzorobol nagrał i wydał w roku 2016 dwie płyty "33" i "Płachta na Byka". Metalowa wersja nieposkromionej, bezkompromisowej tworczości Zenka reprezentować będzie klasyczne trio w składzie:

  Zenek - gitara, wokal,
  Krzysztof Fuckin' Corzeniowski - bas i Wasyl Bieńkov - perkusja.


  SROGO - grupa pochodząca z Tychow i Katowic, funkcjonująca na polskich scenach od 2013 roku. W tym roku wystąpiła na 22 Przystanku Woodstock, na scenie Pokojowej Wioski Kryszny, gromadząc pod nią prawdziwe tłumy.
  W 2015 wydaliśmy własnym sumptem płytę, ktora została nagrana i zrealizowana przez Piotra Gruenpetera (Thaw/Grunberg Production/Satanic Audio)

  Byliśmy tegorocznymi finalistami przeglądu Life On Stage. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w Świebodzice Rock Fest. Pojawiliśmy się rownież na głownej scenie Slot Art Festivalu. Na swoim koncie mamy blisko setkę koncertow. Przy okazji licznych festiwali dzieląc sceny z m.in takimi zespołami jak: Luxtorpeda, Kult, Lao Che, czy Organek, a także zagraliśmy bezpośrednie supporty przed m.in KAT & Roman Kostrzewski, COMA, Kabanos, AlcoholicA, MECH

  W tym roku zostaliśmy zaproszeni przez zespoł Lipali na prawie całą jesienną ich trasę.

  Muzyka SROGO oparta jest o ciężkie, brudne brzmienie gitar, core'ową sekcję i melodyjny, choć agresywny wokal. Polskie pełne niedomowień i przenośni teksty, w nowych utworach przeplatane brzmieniem skrzypiec, kontakt z publicznością i tworcza szczerość, to to co przemawia przez zespoł w trakcie jego występow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach