Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Over The Under

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 17 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Over The Under:
  Over The Under to heavy metalowy zespoł powstały na przełomie 2012/2013 roku. Pomysł zainicjowany został przez Karola Korniluka (voc/git), ktory postanowił stworzyć zespoł z muzykow tak samo zakochanych w ciężkich metalowych riffach jak, on. Tym sposobem do zespołu dołączył kolejno Krystian Borowski (drums) i Mateusz Wiśniewski (bass).
  Przyjaźń budowana przez lata na scenie i poza nią rownież jednakowe uwielbienie rock n rolla pozwoliło muzykom rozpocząć pracę nad własnym materiałem na płytę.
  Bezkompromisowość w tekstach, ciężkie riffy inspirowane brzmieniem klasykow z NOLA oraz autentyczność w przekazie to efekt, ktory zespoł chciał osiągnąć, nagrywając swoj debiutancki LP, ktorego premiera odbyła się z początkiem 2016 roku w ich rodzinnym mieście Bydgoszcz.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski