Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Zespołu Artes Ensemble

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  17:00 Niedziela, 8 marca

  • 30zł

  Zapraszamy na koncert w wykonaniu zespołu ARTES ENSEMBLE.

  W składzie:
  Ewa Olszewska - sopran,
  Tomasz Łuczak - baryton,
  Maria Radoszewska - skrzypce,
  Małgorzata Janaszek - wiolonczela, prowadzenie koncertu,
  Andrzej Janaszek - fortepian, szef artystyczny zespołu Artes Ensemble.

  W programie widowiska zabrzmią m. in.: walc "Nad pięknym modrym Dunajem" Johanna Straussa (syna), najpiękniejsze arie i duety miłosne z operetek mistrza gatunku Franza Lehara: "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdowka", "Receptę ja znam" z operetki "Cygańska miłość", czardasz "Kiedy skrzypki grają ..." z operetki "Cygańska miłość"; "W rytm walczyka
  serce śpiewa" oraz "Kobietka sprytny czart" z operetki "Księżniczka czardasza" i "Ach, jedź do Varasdin” z operetki „Hrabina Marica” Emmericha Kalmana; "Juliska z Budapesztu" czardasz z operetki "Błękitna maska" Freda Raymonda; Nico Dostala "W Barcelonie" z operetki "Clivia"; "Aria Toreadora"z opery "Carmen" Georgesa Bizeta, słynna hiszpańska pieśń Agustina Lary "Granada", a także najpopularniejsza pieśń neapolitańska E. di Capuy "O sole Mio" w unikatowym wykonaniu duetu sopranu z barytonem oraz wiele innych arii , duetow i pieśni, ukochanych przez publiczność, znanych melomanom z programow sal koncertowych, radia i telewizji, rozbrzmiewających w najważniejszych ośrodkach muzycznych świata, bawiących i wzruszających niezmiennie od dziesiątek lat.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST