Wybierz region

Wybierz miasto

  Krzysztof Kiljański, The New Warsaw Trio

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  18:00 Piątek, 24 listopada

  • od 35zł

  Krzysztof Kiljański:
  Ciepły, niesamowicie melodyjny głos oraz wyjątkowa charyzma sceniczna sprawiają, iż Krzysztof Kiljański jest jednym z bardziej lubianych polskich wokalistow. Znany jest nie tylko z występow solowych, lecz rownież licznych duetow m.in. z Kajah, Robertem Chojnackim, Martyną Jakubowicz, Bogusławem Mecem czy Elżbietą Adamiak.
  Bywa nazywany polskim Sinatrą. Muzyczną karierę rozpoczął w pierwszej połowie lat 90. jako wokalista jazzowy. Z tego okresu ma na koncie kilka najwyższych wyrożnień w tej kategorii m.in. Złotą Tarkę na Old Jazz Meeting. Komercyjne sukcesy zaczął odnosić o dekadę poźniej. W 2005 roku wydał album „In the Room”. W 2006 roku zdobył Nagrodę Fryderyka za rok 2005 w kategorii Piosenka roku i Wokalista roku. W 2012 roku Kiljański na nowo odkrył znane i nieznane piosenki Jonasza Kofty, ktore umieścił w albumie „Barwy Kofty”. 2013 rok przyniosł album „Powrot”, a w 2014 roku wydano płytę „Duety”. 09.10.2015 ukazał się album Kiljanski & The New Warsaw Trio „Przybora”. 10 piosenek z repertuaru Kabaretu Starszych Panow w niezwykłych aranżacjach.
  6 czerwca 2017 roku ukazał się teledysk do singla „W drodze”. Piosenka promuje nową płytę studyjną Kiljańskiego zatytułowaną „Still Right Here”, ktora ukazać ma się 1 września 2017.


  The New Warsaw Trio:
  Zespoł powstał w 2006 roku, zaś inspiracją do podjęcia wspołpracy było zamiłowanie do muzyki Richarda Galliano, Astora Piazzolli oraz szeroko pojętej muzyki jazzowej. Zestawienie brzmienia akordeonu, kontrabasu i klarnetu pozwala muzykom tworzyć wspaniałe smooth-jazzowe nastroje, bogate w niezwykle ciekawe improwizacje, ktore z powodzeniem prezentują zarowno w klubach jazzowych, jak i w dużych salach koncertowych. The New Trio tworzą trzej młodzi, niezwykle utalentowani instrumentaliści, laureaci prestiżowych nagrod na konkursach muzycznych w Polsce i za granicą. epertuar zespołu obejmuje standardy jazzowe, utwory Richarda Galliano, Astora Piazzolli, Andre Astiera, Arta Van Damma oraz kompozycje własne, zyskujące szczegolne uznanie publiczności.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski