Wybierz region

Wybierz miasto

  Lebowski Klub Alternatywa Malbork

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 2 lutego

  • 30zł

  Po siedmiu latach od znakomitego debiutu, albumu „Cinematic” - Lebowski powraca z koncertami promującymi wydawnictwo live: „Lebowski plays Lebowski”. Nowa produkcja to 10 utworow, 6 premier i znany z Listy Przebojow Trojki „Goodbye My Joy”. Zapraszamy na koncerty mistrzow instrumentalnego rocka.
  LEBOWSKI – zespoł, ktorego styl odbiorcy określają mianem “muzyki do nieistniejącego filmu” stanowiący mieszankę
  art rocka, rocka progresywnego oraz muzyki filmowej.
  Wydany w 2010 r. debiutancki album “Cinematic”, jest hołdem złożonym wybitnym postaciom polskiego kina muzyką przeplataną oryginalnymi kwestiami, wyjętymi z pereł klasyki polskiego filmu oraz kinematografii światowej. Niezależnemu zespołowi udało się przebyć długą i imponującą drogę. „Cinematic” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy ambitnej muzyki rockowej w Polsce i na świecie, co zaznaczyło się znakomitym wynikiem sprzedaży płyty – ponad 7000 egzemplarzy w wersji CD oraz wyprzedany nakład limitowanej dwupłytowej wersji winylowej.
  Album “Cinematic” doczekał się setek recenzji w ok. 30 krajach świata oraz licznych prezentacji i wywiadow radiowych. Zagościł w plebiscytach i rankingach płytowych w Polsce, Kanadzie, Finlandii, Włoszech i Brazylii. Tytułami “Polski Album Roku” oraz “Debiut Roku” docenili “Cinematic” czytelnicy miesięcznika “Metal Hammer” oraz słuchacze stacji “Radio Rock FM” (Włochy), “Pro-Radio” oraz “Megastacja Rock”. Podobnie gorąco i z uznaniem wypowiadali się dziennikarze, piszący o Lebowskim na łamach takich pism muzycznych, jak “Metal Hammer”, “Teraz Rock”, “Lizard”, “Nocturne” (Serbia), “Inferno” (Finlandia) i wielu innych.
  W czerwcu 2017 ukazuje się koncertowe wydawnictwo “Lebowski plays Lebowski”, zawierające aż 6 premierowych kompozycji, stanowiące zapis występu zespołu na Tennis Music Festival. Album spotyka się z ciepłym przyjęciem słuchaczy i recenzentow. METAL HAMMER przyznaje płycie 5 gwiazdek.
  Do pracy nad nową płytą studyjną “Galactica”, ktorej premiera planowana jest na marzec 2018, kwartet zaprosił legendę światowego jazzu, wybitnego niemieckiego trębacza – Markusa Stockhausena. Nagrany wspolnie singiel “Goodbye My Joy” przez 17 tygodni utrzymywał się na Liście Przebojow Programu III Polskiego Radia.
  Mowiąc o sile i wdzięku muzyki projektu LEBOWSKI, wspomnieć trzeba rownież o koncertach zespołu. Znakomicie brzmiące i efektownie oprawione wizulanie, czynią spotkania z zespołem niezapomnianymi, zarowno w kameralnych warunkach klubowych, jak i na dużych scenach, przed wielką publicznością. Doskonale sprawdziło się to na “International Rock Conspiracy” w Berlinie czy “Ino-Rock Festival” w Inowrocławiu, gdzie LEBOWSKI wystąpił u boku Brendana Perry (Dead Can Dance) oraz szwedzkiego Pain Of Salvation.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski