Wybierz region

Wybierz miasto

  Leh

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 27 maja

  • 15zł

  Leh zaczynał z kumplem Kotkinsem, ktoremu z tego miejsca oddaje szacunek, ale ich drogi muzyczne się rozeszły. Podobnie jak drogi Leha i zdrowego trybu życia. Lekarze już kilkukrotnie stawiali krzyżyk na raperze ze względu na, coż, szeroko rozumiane “życie po bandzie”. Leh jednak przetrwał, a zajawka na muzykę stała się priorytetem. Nagrywał, trenował i wziął udział w akcji mającej na celu nagranie Hymnu Hip Hop Kempu i... udało się, znalazł się w ekipie raperow, ktorzy ten hymn nagrali oraz wykonali na głownej scenie festiwalu. Był to jego drugi koncert w życiu! Rok poźniej wyszło „Cześć, elo” w ktorym, padły sławetne wersy „podworka pytają kiedy, płyta”. Były też odwołania do Iana Curtisa i słowa „mam 20 lat, życie to moj ghostwriter / niektorzy mowią, że już przespałem swą szansę”. Niektorzy się mylili, a Leh znow przetrwał i słuchając swojego ghostwritera, nagrał „Dorosłość”. O Lehu zaczęło robić się głośno, a podworka coraz częściej pytały kiedy płyta.

  Niektorzy porownują go do Tylera The Creatora, Earla Sweatshirta czy innych młodych, amerykańskich raperow, nagrywających brudny, przenikliwy i stawiający się naprzeciw przyjętym normom i zastanemu porządkowi rap. Nie da się go jednak wepchąć w żadną szufladkę. Ma niesamowite flow, jest w stanie nagrać na niemalże każdym bicie, prostymi słowami potrafi wywrzeć większe wrażenie niż niektorzy raperzy rozbudowanymi konstrukcjami. Jest kotem, a w zasadzie już teraz żbikiem, bo wszedł w szeregi Alkopoligamii.
  19 sierpnia 2015 roku nakładem wytworni ukazał się arcyciekawy, debiutancki album Leha - „Podworka pytają kiedy, płyta”. Leh pracuje teraz nad drugą solową płytą.

  Wspierać koncertowo Leha będzie DJ Serio?, ktory na koncie ma ponad 100 zagranych imprez/koncertow na terenie całego kraju.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski