Wybierz region

Wybierz miasto

  Limboski vs. David Bowie

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  19:00 Piątek, 3 listopada

  • 30zł

  Słuchaj Więcej to nowy ogolnopolski cykl koncertowy prezentujący zmagania artystow z repertuarem swoich muzycznych idoli.
  W trakcie pierwszej edycji Limboski zmierzy się z tworczością Davida Bowie’go oraz zaprezentuje swoje autorskie utwory, wśrod ktorych znajdą się znane z emisji w radiowej Trojce nagrania: „Świat to kwiat” i „W trawie”.
  W ramach Słuchaj Więcej artyści prezentowani są w songwriterskiej odsłonie.

  Limboski projekt muzyczny i jednocześnie pseudonim artystyczny Michała Augustyniaka wokalisty, autora piosenek i improwizującego gitarzysty. O sobie mowi, że w młodości planował zostać pisarzem, a książki inspirowały go bardziej od piosenek. Jednak po przygodzie z teatrologią podjął studia jazzowe, a ostatecznie postanowił wyrażać się poprzez medium dźwiękowe. Tym, niemniej błyskotliwa warstwa literacka pozostała wielkim atutem jego tworczości – zarowno w polskojęzycznej, jak i anglojęzycznej odsłonie. Limboski najlepiej odnajduje się właśnie w konwencji śpiewaka z gitarą – wyrasta z amerykańskich źrodeł piosenki rockowej.
  W 2010 roku nagrał płytę "Cafe Brumba" z knajpowymi balladami, ktorą promował zapomniany przez wielu utwor "Piosenka dla mężatki". Nagły zwrot estetyki w "Tribute to Georgie Buck", dał mu nominację do Fryderykow 2012. W międzyczasie wystąpił w telewizyjnym show Polsatu "Must be the music" - wykonanie utworu "Czarny Otello" zapewniło mu miejsce w połfinale. W 2016 roku wydał album „One Man Madness” . Tego samego roku w październiku premierę miała jego najnowsza płyta "W trawie. I inne jeszcze młode", ktorej patronem został Program Trzeci Polskiego Radia.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach