Wybierz region

Wybierz miasto

  Magic Malbork - dzień 1

  Malbork Welcome Center Centrum Turystyki w Malborku
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/54, +48 55 647 14 30

  17:00 Piątek, 11 sierpnia

  • 10zł

  Kolejna odsłona barwnego, interaktywnego festiwalu sztuk ulicznych. Po raz dziewiąty organizatorzy wydarzenia zaproszą mieszkańcow i turystow na spotkanie z wyjątkowymi artystami, niesamowitymi akrobatami i porywającą muzyką. Nie zabraknie efektownych pokazow świetlnych i pirotechnicznych oraz wielu animacji dla odbiorcow w każdym wieku.

  Program:
  17:00 – Magiczne kino pod chmurką „Krolewna Śnieżka” (widownia plenerowa przy ul.Parkowej)
  18:30 – pokaz filmu niemego „Symfonia zmysłow” z muzyką na żywo Janusz Zdunek + Marienburg (Sklepy Cynamonowe, rog ulic Sierakowskich i Piastowskiej)
  19:00 – Magiczne kino pod chmurką „Życie Pi” (widownia plenerowa przy ul.Parkowej)
  20:30 – koncert zespołu Dagadana (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
  21:00 – 1:00 – nocna iluminacja budynkow w centrum miasta (ul. Kościuszki)
  22:00 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatow Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika (ogrod Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)*
  22:30 – koncert zespołu Caravana Banda (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
  00:00 – Magia światła – widowisko laserowe Visual Sensation z udziałem akrobatow Delfiny & Bartka oraz bębniarzy Ryszarda Bazarnika (ogrod Centrum Informacji Turystycznej, dawne Malbork Welcome Center)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  mieszkaniec (gość)

  Pamietam Magic , ktory odbywał sie na Placu Jagiellonczyka. Dlaczego został przeniesiony? czy Miasto nie stac na jedna Impreze dla mieszkanców? musi za wszystko kasowac? Nie dosc ze nie umie zatrzymac turystów, którzy przyjechali do zamku to brak jest w ogole pomysłu na rozruszanie tego spiacego miasta. Lekkie nieporozumienie. Nie ma juz Ludzi ktorzy maja pomysły? raczej im sie nie chce..nie ma to jak brać pensje i miec spokojny czas letni. Tymczasem wszyscy wiedza, ze lato to wlasnie okres wytezonej pracy dla Centrów Kultury. Podddaje to pod przemyślenie i zastanowienie sie. Niedługo wybory a tymczasem nic sie nie zmieniło. Obiecanki od róznych Partii. To juz znamy. Czas ruszyć z kopyta. Nie wykorzystujecie Panstwo możliwosci mista. Wstyd

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach