Wybierz region

Wybierz miasto

  Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej

  Wały Von Plauena
  Malbork, ul. Starościńska/1

  10:00 Od 1.05.2018 do 3.05.2018

  • Wstęp wolny

  Już po raz trzeci Malborskie Stowarzyszenie OŚ wraz z partnerem Muzeum Zamkowym w Malborku organizuje Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej.

  Jarmark odbędzie się na Wałach von Plauena na malborskim zamku. Swoje towary wystawi wielu kolekcjonerow, miłośnikow starych przedmiotow i rękodzielnikow z całej Polski.

  Chętni mogą podczas targu sprzedać lub wymienić rzeczy nie tylko używane, a wystawić do sprzedaży książki, płyty, gry komputerowe, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne, instrumenty muzyczne, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie.

  Każdy, kto chciałby na targu wystawić swoje przedmioty, powinien napisać na adres bstawarska@gmail.com, a w odpowiedzi otrzyma regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.

  Jarmark rozpocznie się 1 maja (wtorek) i zakończy się 3 maja (czwartek). Na wystawcow oraz kupujących, oprocz targowiska rożności, czeka wiele niespodzianek na terenie Jarmarku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski