Wybierz region

Wybierz miasto

  Materia – Wszystko Jasne Tour

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  18:00 Piątek, 2 grudnia

  • 20zł

  Materia i The Sixpounder wyruszają na wspolną trasę po Polsce już tej jesieni!
  „Wszystko Jasne Tour” obejmie blisko 30 miast. Będzie to prawdziwa gratka dla fanow klubowego, rock’n’rollowo-metalowego szaleństwa!
  Podczas koncertow obydwa zespoły będą promować swoje ostatnie wydawnictwa - Materia „We Are Materia” i The Sixpounder „True To Yourself”.

  MATERIA
  Zespoł powstał w 2007 w Szczecinku. Obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup metalowych młodego pokolenia. Na swoim koncie mają dwie płyty. Kapela znakomicie wypada na koncertach, a tych zagrali naprawdę sporo, wliczając w to występ na dużej scenie Przystanku Woodstock, Sonisphere, Jarocin Festival, MetalFest, Wacken Open Air (Niemcy), Metal Blast (Egipt), EUROBLAST (Niemcy). Co grają? Nowocześnie brzmiący, mięsisty metal, utrzymany w fajnym klimacie.

  The Sixpounder (Wrocław) groove metal
  Zespoł powstał w 2008 roku we Wrocławiu. Ma w swym dorobku trzy studyjne albumy.
  Ostatni z nich „True To Yourself” zostały wydany w marcu tego roku przez Universal Music Group. Osobą osobą odpowiedzialną z miks oraz mastering był Daniel Bergstrand znany ze wspołpracy z zespołami Meshuggah, In Flames, Behemoth, Decapitated czy Dimmu Borgir. The Sixpounder ma w koncie trasy koncertowe u boku Vader, Acid Drinkers, Decapitated oraz występy przed Motorhead, Suicide Silence, Behemoth, Mastodon, Soilwork.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach