Wybierz region

Wybierz miasto

  Michał Milczarek Trio

  Jazz Club Spiżarnia
  Malbork, ul. Dworcowa/23, +48 69 449 65 45

  18:00 Niedziela, 1 lutego

  • 15zł

  Michał Milczarek Trio

  Trio Michała Milczarka to zespoł, ktory powstał na początku 2012 r

  Artyści tworzą pod tym szyldem muzykę improwizowaną, oscylującą wokoł fusion i jazzu nowoczesnego. Zasięg inspiracji muzykow jest bardzo rozległy, dlatego w ich tworczości odnaleźć można elementy bluesa, psychodelii czy elektroniki.

  Na przełomie września i października 2012 zespoł wydał własnym sumptem płytę EP "The Big Game". Była ona wynikiem pracy studyjnej i doświadczenia zdobywanego podczas premierowej trasy koncertowej. Mini-album zebrał bardzo dobre recenzje na portalach internetowych, jak i w prasie fachowej. Jesienią 2012 MM3 zagrało 10-koncertową trasę promującą, zatytułowaną "The Big Game Tour" (m.in występ w ramach Rzeszow Jazz Festiwal). Spotkała się ona z rewelacyjnym przyjęciem publiczności i bardzo pochlebnymi relacjami w mediach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST