Wybierz region

Wybierz miasto

  Noc Muzeów Zamek w Malborku

  Zamek w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  19:00 Od 21.05.2016 do 22.05.2016

  • 1zł

  Europejska Noc Muzeow – święto kultury. Otwarte do poźna muzea, galerie, centra kultury, organizują z tej okazji specjalne wydarzenia, zapraszając wszystkich do siebie. To jedyna okazja by, zobaczyć niepokazywane dotąd zbiory, premierowe pokazy, wernisaże, happeningi, niedostępne na co dzień zakamarki, ujawniane tajemnice i sekrety zza kulis muzeow i galerii! Inscenizacje i rekonstrukcje historyczne. Wykłady, warsztaty i spotkania z artystami. Wszystko w otoczeniu nocy, przy niezwykłej grze światła i cienia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy sztuki i historii, rownież Ci najmłodsi.

  Program:
  Pod osłoną nocy, otworzymy podwoje jednego z największych zachowanych zespołow gotyckiej architektury na świecie! Pokażemy Wam zamek, jakiego dotąd nie widzieliście wraz z odbudowanym Kościołem Najświętszej Marii Panny i Kaplicą Św. Anny. Zobaczycie odrestaurowany wielki i dostojny posąg Madonny z Dzieciątkiem – ktory w nocnej iluminacji zachwyci każdego.

  19.00 – nocne zwiedzanie zamku z przewodnikiem „Kościoł i kaplice na Zamku w Malborku”.

  23.00 – wejście ostatniej grupy zwiedzających.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST