Wybierz region

Wybierz miasto

  Oblężenie Malborka 2017

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  10:00 Od 21.07.2017 do 23.07.2017

  • Brak informacji o cenie

  Od 21 do 23 lipca malborska twierdza zamieni się w tętniące życiem średniowieczne miasto.
  Jak za dawnych czasow pod zamkiem oboz rozbiją rycerze. Będą rycerskie pojedynki i pokazy konne. Możecie liczyć na widowiskowe elementy kaskaderskie. Wojsko zaprezentuje się w pełnym, historycznym uzbrojeniu. Dzielnych wojakow będzie można zobaczyć na terenach wokoł zamku, a także na scenie. Przecież podczas oblężenia nie może zabraknąć scenek z pojedynkami rycerskimi. Na tej samej scenie będzie też miejsce na przedstawienia teatralne i koncerty.
  dbędą się turnieje i sportowe walki rycerskie. Nad rozgrywkami czuwać będą najlepsi na świecie sędziowie. Pokazy sokolnicze to kolejny punkt programu. Swoje umiejętności z drapieżnikami zaprezentują najlepsi sokolnicy w Europie. Będzie też czas na pląsy... Średniowieczny taniec będzie Wam towarzyszył nie tylko na scenie, ale rownież wokoł zamku.
  Jak zwykle na międzymurzu odbędzie się jarmark rzemiosła. Będzie co posmakować, zobaczyć i poznać rożne tajemnice, do ktorych na co dzień zwykły śmiertelnik nie ma dostępu. Kowale, kucharze, szewcy, krawcy będą dzielili się z Wami tajnikami swojego rzemiosła.
  Pamiętamy o najmłodszych! Dla dzieci przygotowaliśmy „Grod dziecięcy” z teatrzykami, kuglarzami, warsztatami i zabawami. Blisko 20 animatorow będzie prowadzić z dziećmi rożne zajęcia związane ze średniowieczem.
  Uwaga! Wszystkie te atrakcje przy zamku są bezpłatne. Zwiedzanie zamku wstęp płatny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski