Wybierz region

Wybierz miasto

  Otwarcie Kościoła Najświętszej Marii Panny

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  09:00 Piątek, 15 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  W żadnym innym muzeum nie można zobaczyć figury pokrytej ponad 300 tysiącami elementow mozaiki, czy też 10 kilometrow murow obronnych. Zamek malborski to największy ceglany obiekt na świecie zbudowany z 50 milionow cegieł. To jeden z niewielu zamkow, ktory nigdy nie został zdobyty, a dziś odzyskuje dawną świetność. Ostatnie nieodbudowane po wojnie części zamku – kościoł Najświętszej Marii Panny wraz z kaplicą św. Anny i największą na świecie – ponad ośmiometrową figurą Madonny z Dzieciątkiem, po ponad dwoch latach wytężonej pracy budowniczych i konserwatorow zostają otwarte dla zwiedzających.

  Zapraszamy od piątku do niedzieli 15–17 kwietnia 2016 roku na specjalnie przygotowany na otwarcie tej części zamku program. Będą spacery kuratorskie z konserwatorami, spacery rodzinne, warsztaty, koncerty, piknik edukacyjny, a całość zakończy wieczorne widowisko z użyciem mappingu, laserow, światła i dźwięku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski