Wybierz region

Wybierz miasto

  Otwarcie Wystawy Prac Dawida Dorociaka

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  19:00 Piątek, 2 września

  • Brak informacji o cenie

  Artysta wielu talentow, Malarz, Rysownik, Tatuator, Muzyk … a przede wszystkim dla wielu z nas Przyjaciel, Kolega, Znajomy…
  Dawid Dorociak...

  Dwa lata temu nie spodziewanie, zabrakło Go z dnia na dzień… Zabrakło Jego pogody ducha, uśmiechu, poczucia humoru… Pozostał w naszej pamięci, jak rownież w obrazach, grafikach, pracach.
  2 września dzięki uprzejmości Mamy Dawida oraz Jego bliskich Przyjacioł będziemy mieli niewątpliwą przyjemność pokazać Wam Jego prace.

  Dawid Sebastian Dorociak (ur. 01.08.1977 - zm. 06.09.2014) - Absolwent Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuk Plastycznych w Gdańsku. (w latach 2004-2007). Pochodzący z Malborka artysta plastyk, rzeźbiarz, rysownik. Wielki pasjonat malarstwa. Szczegolnie ceniący tworczość Vincenta van Gogha. Gitarzysta basowy wspołpracował z zespołami z malborskiego środowiska, np. "Społdzielnia Inwalidow", "Aisha". W ostatnich latach życia zawodowo zajmował się tatuażem i piercingiem. Entuzjasta kultury BME (Body Modification Ezine). Człowiek uduchowiony, wrażliwy. Prowokator. Wielki indywidualista.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski