Wybierz region

Wybierz miasto

  Polska Zobacz więcej - Weekend za pół ceny

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  10:00 Od 31.03.2017 do 2.04.2017

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy Was w weekend 31 marca - 02 kwietnia 2017 roku do zamku w Malborku. Nasze muzeum bierze udział, w akcji Polska Zobacz więcej Weekend za poł ceny. W tych dniach wszystkie bilety do zamku będzie można zakupić z 50% upustem! To wyjątkowa okazja do wiosennej eksploracji zamku z rodziną, przyjaciołmi czy znajomymi.

  „Polska zobacz więcej – weekend za poł ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za poł ceny”, ktora jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

  Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogolnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodakow do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, rownież poza głownym sezonem wakacyjnym.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST