Wybierz region

Wybierz miasto

  Punk Rock Circus Malbork: Sexbomba The Bill

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  20:00 Piątek, 31 marca

  • od 25zł

  Sexbomba:
  Zespoł powstał w 1986 w Legionowie. Założony przez wokalistę Roberta Szymańskiego, gitarzystę Bogdana Kozieła, basistę Bogdana Roguckiego i perkusistę Krzysztofa Wiechowicza. Zespoł gra szybką, pełną energii muzykę z pogranicza punkrocka i rock'n'rolla. Wydali sporo płyt. Osmym albumem Sexbomby jest „Abstrahuj”. Wydany został w listopadzie 2013 r i zawiera dawkę energetycznego, nowoczesnego punk rocka. Został wyrożniony przez miesięcznik Teraz Rock. Promują go jak dotąd trzy teledyski „Mały promil” i „Idziesz czy nie idziesz?” i „Era GMO” dostępne na youtube. Kolejny album zespołu Sexbomba zatytułowany „Spam” to dziesiąty rejsowy album punkowej formacji. Jego premiera miała miejsce 8 marca 2016 r. Album zawiera dwanaście premierowych utworow i jeden cover: sexbombową wersję utworu „Dlaczego?” z repertuaru zespołu TZN Xenna. Muzycznie płyta jest kombinacją punkrocka i rockandrolla. Ostre, gitarowe riffy uzupełnione są roackandrollowymi melodiami. W dwoch utworach wystąpili muzycy zespołu TZN Xenna oraz Adam Szymański.


  The Bill:
  Polska grupa punkrockowa powstała w 1986 roku w Pionkach. W 1989 roku zespoł nagrał pierwsze demo, a 4 lata poźniej w 1993 roku wydał swoją pierwszą płytę – The Biut. Lata 1995-2004 to okres, w ktorym muzyka okołopunkrockowa przestała być prezentowana przez stacje radiowe i telewizyjne. W 1996 roku The Bill nagrał ostatnią płytę w tamtym okresie – „Daję wam ogień”. Ta nie została jednak wydana aż do 2000 roku. Zespoł reaktywował się, chociaż jego działalność nie trwała długo – w 2001 nastąpił kolejny rozpad. Latem 2004 The Bill powrocił.
  Dwa lata poźniej w lipcu 2006 grupa nagrała w toruńskim Black Bottle Studio materiał na płytę „Niech tańczą aniołowie”, ktora została wydana przez MTJ 19 lutego 2007. W 2008 ukazała się płyta „Lekcja historii”, zawierająca dotąd niepublikowane utwory z rożnych okresow działalności zespołu. W 2009 wydano album „Historie prawdziwe”, ktory został nagrany już w czteroosobowym składzie. W latach 2009 – 2011 zespoł odbył serię tras koncertowych po całej Polsce. Wiosną 2013 ukazała się osma studyjna płyta zespołu zatytułowana „8siem”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST