Wybierz region

Wybierz miasto

  Pysh

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:00 Niedziela, 27 marca

  • Brak informacji o cenie

  Pysh:
  Zaczynał w 2004 roku od scratch'u i technik turntablistycznych, co dało mu pewność w kontroli nad płytą winylową. W poźniejszym okresie zainteresowała go muzyka House, ktorą operuje do dziś pod rożnymi postaciami – Tech/Deep/Progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Dlatego też wspołpracuje z innymi muzykami. Występy w klubach dają mu potężnego kopa adrenaliny. W 2009 roku rozpoczął produkcję własnych brzmień, co zupełnie zmieniło jego spojrzenie na muzykę. Pierwszą EP'kę wydał już po kilku miesiącach pracy.
  Godziny spędzone nad nowymi projektami, porady od przyjacioł oraz chęć bycia lepszym producentem to z pewnością przepis na sukces. Przekonał się o tym w czerwcu 2010 roku, kiedy to został zwycięzcą konkursu organizowanego przez znany niemiecki duet Booka Shade. Jego remix utworu „Regenerate” został uznany za najlepszy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST