Wybierz region

Wybierz miasto

  Pysh (Einmusika/Warszawa)

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Niedziela, 5 kwietnia

  • 20zł

  (Wielkanoc) - PYSH (Einmusika/Warszawa).
  Gramy na dwoch salach.

  MAIN ROOM:
  - PYSH (Einmusika/Warszawa)
  + Electronic Revolution Crew:
  - TOMCAT
  - SPECTRUM NOISE
  - RYBSON
  - MAJAKOV

  CHILL ROOM:
  - MICHAŁ WILD (GME /Elbląg)
  - DAMIAN SOKOLOVSKY (GME /Elbląg)
  - LARID
  - RAFAŁ FREJNIK

  Pysh zaczynał w 2004 roku od scratch'u i technik turntablistycznych, co dało mu pewność w kontroli nad płytą winylową. W poźniejszym okresie zainteresowała go muzyka House, ktorą operuje do dziś pod rożnymi postaciami – Tech/Deep/Progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Dlatego też wspołpracuje z innymi muzykami. Występy w klubach dają mu potężnego kopa adrenaliny.

  Od roku 2007 przez ponad rok aktywnie działał w agencji artystycznej New Artists Promotion. Był wspołorganizatorem cyklu imprez "I SEE YOU", a także"Gronofonii", "Lobotomii" i wielu innych.

  W 2009 roku rozpoczął produkcję własnych brzmień, co zupełnie zmieniło jego spojrzenie na muzykę. Pierwszą EP'kę wydał już po kilku miesiącach pracy.
  Godziny spędzone nad nowymi projektami, porady od przyjacioł oraz chęć bycia lepszym producentem to z pewnością przepis na sukces. Przekonał się o tym w czerwcu 2010 roku, kiedy to został zwycięzcą konkursu organizowanego przez znany niemiecki duet Booka Shade. Jego remix utworu „Regenerate” został uznany za najlepszy.

  Swoją muzykę wydaje przede wszystkim w zagranicznych labelach, lecz nigdy nie zapomina o niezwykle utalentowanych polskich artystach. Pysh nie spoczywa na laurach. Cały czas pracuje nad nowymi produkcjami, zdobywa kontakty, szuka świeżych inspiracjj.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski