Wybierz region

Wybierz miasto

  Rastafajrant

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 1 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Grający reggae, rock i ska zespoł Rastafajrant z Cieszyna 1 grudnia (piątek) o godz. 20 wystąpi w Alternatywie. To ich pierwszy koncert w Malborku, więc pokażmy, na co nas stać.
  Rastafajrant jest to cieszyński projekt powstały z inicjatywy muzykow, ktorzy wspołpracują bądź wspołpracowali m.in. z zespołami: De Press, Dawid Kwiatkowski, Patryk Kumor, Dzioło, David Fly, Black Stars, Bartnicky Band, The Pryzmats, Natasza Ptakova.
  Grupa wykonuje autorski materiał oscylujący wokoł energicznego reggae, ska i rocka z domieszką elektroniki i nowoczesnych brzmień. Zespoł stworzył swoj charakterystyczny i rozpoznawalny styl muzyczny, zyskując tym samym wielu fanow. Natomiast teksty to doskonała zabawa słowem, humorem, poezją. Takie utwory, jak m.in. „Wolność”, „M2” czy „Sen wariata” jeszcze długo po wysłuchaniu wybrzmiewają w głowie.
  Muzycy tworzący grupę mają w swoim dorobku kilkaset występow i wieloletnie doświadczenie sceniczne. Zresztą i Rastafajrant ma na swoim koncie ponad 100 koncertow klubowych i plenerowych. Grupa dzieliła do tej pory scenę m. in. z Kazikiem Staszewskim, Perfektem, Cleo, KSU, Farben Lehre, Maleo Reggae Rockers, Anią Rusowicz, LOKA, Scum of Toytown, Mike Love i wieloma innymi. Grupa regularnie zapraszana jest rownież na koncerty w Republice Czeskiej.
  W sieci dostępne są dwa profesjonalne teledyski do piosenek: „M2” oraz „Wolność”. Utwory zespołu można usłyszeć na antenach wielu ogolnopolskich rozgłośni m.in. w Rock Radiu, Polskim Radiu RDC czy Radiu Sygnały.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski