Wybierz region

Wybierz miasto

  Rebeliancki Dil: Mad In Poland, Ave

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Sobota, 18 marca

  • Brak informacji o cenie

  Rock Rebelia zaprasza! Wymiana międzymiastowa nabiera rozpędu. Dwa doskonałe zespoły, czyli Mad In Poland...ktory trudno przypisać do jednego konkretnego miasta, gdyż grupa powstała w Tczewie, ale kojarzy się z Malborkiem (Rock n Roll był zawsze pokręcony), oraz Ave z Inowrocławia, czyli moje radiowe odkrycie, przed ktorym padłem na kolana wystąpią wspolnie 17.03 w Inowrocławiu w Kropa Pub o godz.20,następnego dnia zespoły ewakuują się do Malborka, aby zagrać w kultowej Alternatywie. Zasada jest niezmienna. W Inowrocławiu Mad In Poland występuje jako zespoł głowny, dzielnie wspierany przez chłopakow z Ave,a w Malborku następuje zamiana miejsc.

  Grupa AVE powstała na początku 2015r. Zespoł gra wyłącznie autorskie kompozycje w rodzimym języku. 30 września ukazał się debiutancki album AVE, słuchając ich płyty po raz pierwszy, od lat ekscytowałem się jak małolat.

  MAD in Poland to nowy projekt muzykow związanych od dawna z pomorską sceną muzyczną. Muzyka zespołu oscyluje wokoł rocka i grunge'u, lecz w nieco nowocześniejszym, odświeżonym wydaniu. Cechą charakterystyczną zespołu jest szorstkie brzmienie warstwy instrumentalnej wyraźnie kontrastującej z wysokim głosem wokalisty.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach