Wybierz region

Wybierz miasto

  Rodzinna Przygoda na Zamku Malbork

  Muzeum Zamkowe w Malborku Ośrodek Konferencyjny KARWAN
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 55

  11:30 Sobota, 20 czerwca

  • 35zł

  Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do odbycia wyprawy po średniowiecznym Zamku Malbork, szlakiem tajemnic sprzed sześciu wiekow. Po zamku, w ktorym mieszkali krzyżaccy rycerze i ktorym rządził wielki mistrz. Grube, zamkowe mury nadal kryją wiele sekretow. Przejdź szlakiem „Tajemnic Zamku Malbork”, rozwiązuj zagadki i zadania, odkrywaj sekrety krzyżackie. W wędrowce towarzyszyć Ci będzie wykwalifikowany przewodnik, wspolnie z nim wybierzecie skrybę. Będzie on skrupulatnie notował litery hasła, ktore wspolnie odczytacie w spowitych ciemnością zamkowych piwnicach. Bądź czujny, kiedy pojawi się błazen Slach, jego psikusy i żarty mogą pokrzyżować wykonanie zadania.

  Przeżyjesz fascynującą przygodę i być może będzie dane Ci zdobyć hasło - klucz do krzyżackiego skarbca, skarbca pełnego niespodzianek. Odziany w kaptur staniesz wtedy naprzeciw wielkiego mistrza i w towarzystwie jego rycerzy zostaniesz pasowany na Odkrywcę Tajemnic Zamkowych.

  Nie zwlekaj – przybywaj! Z rycerską drużyną, ktorej przyświeca myśl „jeden za wszystkich - wszyscy za jednego” przeżyj niesamowitą przygodę w murach malborskiej twierdzy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach