Wybierz region

Wybierz miasto

  Rozpoczęcie ferii \ Fluo Party - Noc kolorów

  City Club & Bowling
  Malbork, ul. Tadeusza Kościuszki/14, +48 55 270 20 40

  21:00 Od 29.01.2018 do 30.01.2018

  • 12zł

  Ogolnopolski cykl najlepszych licealnych imprez LIFE IS A PARTY wita Malbork i zaprasza na FLUO PARTY - NOC KOLOROW w klubie City Club & Bowling! Bo ferie zimowe 2018 trzeba przywitać w imprezowym stylu! Wstęp 16+

  FLUO PARTY NAJWIĘKSZY MELANŻ NA ROZPOCZĘCIE FERII ZIMOWYCH 2018 W CITY CLUB & BOWLING! Rozpoczęcie ferii musi być w wielkim stylu, dlatego zapraszamy na najbardziej rozświetloną noc tego roku wyjątkową imprezę, na ktorej balujemy obwieszeni gadżetami fluo! Absolutnie pozytywna dawka fantastycznych wibracji! Nie możesz tego przegapić.
  Jeśli lubisz żywe kolory… jeśli lubisz szalone imprezy… jeśli lubisz, kiedy coś cię zaskakuje, wpadaj, do City Club! Tylko w ten dzień będziecie mogli wszyscy świecić w ciemności! Bo jeśli będziecie chcieli (lub nie), to Was wymalujemy wszystkimi kolorami tęczy! Na pewno się nie pogubicie!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach