Wybierz region

Wybierz miasto

  Ryba And The Witches + Qlhead oraz Indianie

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  19:00 Piątek, 22 września

  • 30zł

  RYBA AND THE WITCHES ponownie w Malborku ! Według opinii publiki był to jeden z najlepszych koncertow w naszym mieście.

  22.o9 zespoł powraca z nowym albumem "Spell" i będzie to impreza niepowtarzalna. Robimy koncert Charytatywny dla KASI DE GUZMAN.
  Jakiś palant wymyślił, sobie, że wozki inwalidzkie muszą być nieziemsko drogie. Mamy to gdzieś i robimy na przekor imprezę, z ktorej dochod przeznaczamy właśnie na wozek dla Kaśki. Żeby spekulantow bardziej wkurzyć i pokazać, że pomimo ich chorych gierek dobrze się bawimy, po koncercie rozpoczynamy afterek.

  Ryba and The Witches to:
  Bartosz Muszyński: wokal, syntezatory, gitara, bas
  Piotr Rybicki: perkusja
  Jakub Frydrych: gitara
  Do koncertowego składu zespoł zaprosił QLHEADa, muzyka z nurtu muzyki elektronicznej i producenta muzycznego .
  QLHEAD wzbogaca brzmienie zespołu, improwizując live na samplerach i syntezatorach.

  Po koncercie w doskonały klimat wprowadzi wszystkich QLHEAD.
  Muzyk, producent i wydawca. Założyciel labelu 3LOOP Records. Koncerty / live-act'y QLHEAD'a są rownie nieprzewidywalne jak on sam. Uczestniczył w wielu prestiżowych festiwalach min. Audioriver, madeinpoznań, Nowe Nurty, Spring Break, Robofest, Poznań Poetow, Festiwal Przyjacioł Meskaliny, Festiwal 3LOOP. Skomponował także muzykę (soundtrack) do filmu "Wściekłość", ktory otrzymał na Europejskim Festiwalu Filmow Niezależnych ECU w Paryżu nagrodę dla najlepszego europejskiego niezależnego filmu dramatycznego.
  Na scenie i w tworczości m.in. z Michałem Kowalonkiem (Myslovitz, Snowman), Gabrielem Fleszarem (QLHEAD/FLESZAR), Red Storm, Magdaleną Pasierską (Me Myself and I, MAPA), UFly (elektronika na płycie "LOVE SMUGGLERS"), The Lollipops, Wojtkiem Luchowskim (wspolna płyta LIVE Meskalina), Gosią SIARĄ Witkowską, Agatą Pawłowicz (ex-Desdemona, This Cold), Ryba And The Witches
  Podczas live-actu w Alternatywie zaprezentuje 2-godzinną improwizację techno i ambient techno.
  A zanim stanie się SABAT złe demony i negatywną energię wywali z klubu rasowy Apacz -Leon Rzatkowski, ktory tańcem POW WOW wprowadzi pozytywny trans.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski