Wybierz region

Wybierz miasto

  Ryba And The Witches, Qlhead + Qlhead - Czary-Mary dla Sylwii

  Klub Dołek
  Malbork, ul. Plac Słowiański/5, +48 55 272 31 31

  19:00 Piątek, 24 listopada

  • 25zł

  Nasza Przyjaciołka Sylwia Okoniewska potrzebuje dawki dobrego Rock n Rolla,, ktory pomoże jej zebrać środki niezbędne do walki z chorobskiem. W Malborku Sylwię całe towarzystwo freakow i świrusow zna doskonalei wiadome, jest, że dziewucha jest silna i z chorobą da sobie radę tak czy siak,ale tak to już jest, że Rock n Roll jak tylko może skopać dupsko jakiemuś paskudztwu, to korzysta z okazji. Więc bez spinozy, pomagamy bawiąc się do upadłego. Podobno najlepszym remedium na wszelkiego rodzaju dolegliwości jest Mędrzec ze Starołęki, zaklęcia Wiedźm i spora dawka zakręconego techno.
  Panie i Panowie koncert charytatywny " Dla Sylwii " czyli RYBA AND THE WITCHES oraz QLHEAD 24.11 wywala w kosmos całą negatywną energię z Malborka.

  Ryba and The Witches, rockowi wiedźmiarze z Wielkopolski, po trzech latach od ciepło przyjętego debiutu, powracają z nowym albumem. Płyta „Spell” miała premierę 21.04.2017 roku, a pierwszy singiel to „Ginny”
  Album zawiera dwanaście rockowych kompozycji, ktorych niecodzienna, nowoczesna mieszanka mocnych gitar, wyważonej perkusji i wysmakowanej elektroniki, nawiązuje klimatem do chłodnej fali rocka lat 90-tych. Efektowne aranżacje muzyczne i magiczną energię tej płyty dopełnia bardzo charakterystyczny i zmysłowy wokal. To album pełen miłosnej emocji, energii i rockowej nostalgii.
  Jeden z wyjątkowych fanow zespołu wziął udział w wiedźmiarskich czarach… i tak właśnie Tomek Organek wystąpił w dwoch kompozycjach: „Chains” i „Spell It”. Jest jeszcze czarodziejski wokal młodziutkiej Mai Bo, w utworze „Saturday”.
  Płyta „Spell” ukazala się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.
  Zagrali na Spring Break Festival, Malta Festival, Jarocin Festiwal, Nowe Męskie Granie . Wystąpili także na koncercie Męskie Granie we Wrocławiu. Otwierali koncert legendy muzyki progresywnej Fisha w poznańskim Eskulapie.

  QLHEAD wzbogaca brzmienie zespołu, improwizując live na samplerach i syntezatorach.
  Po koncercie w doskonały klimat wprowadzi wszystkich QLHEAD.
  Muzyk, producent i wydawca. Założyciel labelu 3LOOP Records. Koncerty / live-act'y QLHEAD'a są rownie nieprzewidywalne jak on sam. Uczestniczył w wielu prestiżowych festiwalach min. Audioriver, madeinpoznań, Nowe Nurty, Spring Break, Robofest, Poznań Poetow, Festiwal Przyjacioł Meskaliny, Festiwal 3LOOP. Skomponował także muzykę (soundtrack) do filmu "Wściekłość", ktory otrzymał na Europejskim Festiwalu Filmow Niezależnych ECU w Paryżu nagrodę dla najlepszego europejskiego niezależnego filmu dramatycznego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski