Wybierz region

Wybierz miasto

  Sautrus + Taraban

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 Piątek, 9 marca

  • 20zł

  IO! SAUTRUS to zespoł wykonujący psychodeliczny rock, uformowany przez Michała Nowaka i Wena Wintera w 2010 r.
  Do tej pory nagrali albumy: “Kuelmaggah Mystsicm" (2012), “REED: Chapter One” (2014), "Anthony Hill" (2017), ktorych recenzje znalazły się na portalach w Polsce i za granicą. Zespoł wspołpracuje z wytwornią PinkTank Records z Hamburga, ma za sobą trasy koncertowe w Polsce i Europie Zachodniej (Niemcy, Belgia, Holandia itd.) oraz występy na festiwalach (Celebration Days Festival, Red Smoke Festival, Summer Dying Loud itd.).
  Podczas wiosennej trasy zespoł wystąpi po raz pierwszy w nowym składzie, prezentując nowe numery. IO!

  TARABAN to hardrockowy kwartet uformowany w Krakowie latem 2013 roku. Mocno zainspirowany gitarowa rewolucja początku lat siedemdziesiątych, pokornie przywołuje duchy, ktore nawiedzały Cream, Pentagram, Grand Funk Railroad, Black Sabbath czy Deep Purple. Klasyczny blues-rock spotyka sie z grzesznym brzmieniem proto-metalu w analogowej furii riffow i beatow, stanowiących rozpoznawczy znak Tarabanu. Zespoł zadebiutował jako kapela koncertowa pod koniec 2014 roku, poźniej dzieląc sceny z Dead Meadow, Monkey3, Naxatras, Greenleaf, Kaleidobolt, Belzebong, Red Scalp, Weedpecker czy Somali Yacht Club.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski