Wybierz region

Wybierz miasto

  Skye Steele /USA

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  21:30 Czwartek, 26 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Skye Steele:
  Skye Steele pochodzi z Brooklynu, od 10 lat podrożuje po świecie i gra na gitarze akustycznej , skrzypcach oraz śpiewa - solo!
  Pod koniec 2014 roku Skye Steele zakończył pracę nad swoim pierwszym solowym albumem i ruszysza w trasę koncertową, grając koncerty DIY po całym USA ponad 100 do tej pory!. Pomiędzy autorskimi koncertami znalazł czas, aby komponować na skrzypcach dla Vanessy Carlton i Jolie Holland, oraz grać koncerty z Deer Tick i gwiazdą Bollywood Arijit Singh. W środku tego wszystkiego, Skye poleciał także do LA na kilka tygodni, aby komponować i nagrywać z producentem / gitarzystą Cassorla (Taylor Goldsmith, Blitzen Traper, Edward Sharpe i Magnetic Zeros), z ktorym dzielił mieszkanie na Harlemie, na początku 2000 roku. Wydali singiel "Take Me On" w grudniu, a pełny album wyjdzie pod koniec roku 2016.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach