Wybierz region

Wybierz miasto

  Sounds Like The End Of The World, Ayden

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  20:00 Sobota, 16 grudnia

  • 20zł

  Sounds like the end of the world podczas swojej pięcioletniej działalności dali się poznać publiczności z jak najlepszej strony. Zaczęło się od EP "It All Starts Here", a trzy lata temu ukazała się debiutancka płyta pt. "Stages of Delusion". Sukcesywnie budowana pozycja na scenie i wielowymiarowa muzyka grana z pasją i precyzją zaowocowała wspolnymi występami z God Is An Astronaut, Riverside, Tides From Nebula czy Obscure Sphinx.

  W chwili ,obecnej, zespoł promuje swoj drugi krążek pod tytułem "Stories". Album został nagrany w Highwave Studio w Gdyni, a następnie ukazał się 06 marca 2017r. nakładem niemieckiej wytworni Progressive Promotion Records.

  Ayden to kwartet, ktorego stylistyka wypływa z brzmień określanych jako post-rock, progresja, ambient. Ayden to emocje i przestrzeń, spokojnie i stopniowo budowane napięcie, ktore rozładowują pełne werwy momenty kulminacyjne. To zaskakująca i pełna energii instrumentalna podroż, ktora zainteresuje każdego miłośnika post-rockowych wrażeń.

  26 lutego 2017 premierę miał debiutancki album pt. “Identity”. Perkusję nagrano w Perlazza Studio (Poznań), gitary i bas zarejestrowano w Nebula Studio (Warszawa), miksem i masterem zajął się Jakub Mańkowski (SGP Studio, Gdańsk).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski