Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl "Podwórko"

  Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
  Stare Pole, ul. Marynarki Wojennej/1b, +48 55 271 35 10

  18:00 Sobota, 21 marca

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na przedstawienie teatru amatorskiego PAKT POKOLENIOWY na komedię kryminalną "Podworko".

  Komedia kryminalna napisana przez p. Małgorzatę Jędrzejewską.

  W kamienicy przy ulicy Spokojnej odkryte zostają zwłoki starszej pani. Do akcji wkraczają komisarz Damazy Ciosek i aspirant Igor Berdych. Podczas serii przesłuchań dochodzą do wniosku, że podejrzane są prawie wszystkie… kobiety, sąsiadki denatki, mężczyźni są poza kręgiem podejrzeń. Jak mowi aspirant Byrdych: Odpowiedź na pytanie „dlaczego starsza pani musiała zginąć” pozwoli odpowiedzieć na pytanie „kto to zrobił?”, ale sprawa nie jest łatwa do rozwikłania, bo wszystkie podejrzane mają coś na sumieniu…

  O teatrze:
  Pakt pokoleniowy jest amatorskim teatrem z Nowego Stawu. Powstał w 2011 roku z inicjatywy Małgorzaty Jędrzejewskiej. Wystepował m in. w Pelplinie, Suszu, Iławie, Gostycynie. Starym Polu, Kątach Rybackich, Sztumie, Mikołajkach Pomorskich a takze na deskach teatru elbląskiego podczas Przegladu Teatrow Offowych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski