Wybierz region

Wybierz miasto

  Sprzężenie Zwrotne w Alternatywie

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  19:00 Sobota, 7 kwietnia

  • 5zł

  Jak mowią artyści tworzący Sprzężenie Zwrotne, łączą ich „rock i wszystkie możliwe gatunki muzyczne oprocz disco polo, wspolne granie i koncertowanie, muzyka, podroże i wiele innych”. W skład zespołu wchodzą: Joanna Sierla – wokal, Julita Smoter – bass, Remi Przemysław Chlebowski – gitara, Grzesiek Kłos – perkusja i Radek Jabłoński – gitara.
  - Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi, ktorzy - mimo że z rożnych środowisk muzycznych, tworzą i grają muzykę rockową. Gramy tylko własne kompozycje – podkreślają.
  Zespoł w obecnym składzie gra od czerwca 2017 r. Wywodzi się z zespołu Panzerfaust, ktory rozwiązał swą działalność w połowie ubiegłego roku. Członkowie byłego Panzerfaust to Radosław Jabłoński - gitara i Grzegorz Kłos - perkusja. Grupa niedawno wystąpiła podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miłoradzu. Teraz zaprezentuje się w Malborku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST