Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-Up Factory

  Przestrzeń Aktywności Twórczej MaKUL@TURA
  Malbork, ul. Pl. Słowiański/17A

  19:00 Czwartek, 24 listopada

  STAND-UP FACTORY, to projekt prezentujący komikow stand-up comedy, na scenach całego kraju. Tym razem w Malborku w Makul@turze wystąpi:

  TOMEK NOWACZYK: jeden z najciekawszych komikow w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komikow . Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonow i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli.

  Supportować, go będzie:
  JAKUB POCZĘTY BŁAŻEWICZ
  Jakub Poczęty-Błażewicz - Występuje zaledwie od roku, ale zasuwa (i wygląda) za dwoch. W swoim nowym programie obnaża się przed ludźmi na szczęście tylko psychicznie. Zadaje pytania, ktorych nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, rownież własnej. Jego występy to niepowtarzalne show pełne energii, improwizacji i kontaktu z publicznością. Nikt nie pozostaje obojętny, a część wychodzi solidnie zbesztana, ale z uśmiechem na twarzy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach