Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-up Polska: A. Syrek-Dąbrowski "Norma" i Sebastian Rejent

  Klub "Alternatywa"
  Malbork, ul. Grunwaldzka/16, +48 60 752 84 60

  20:00 - 22:00 Czwartek, 8 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Ekipa Stand-up Polska tym razem jedzie do Malborka. Z pełnymi materiałami wystąpią dla Was:
  Antoni Syrek-Dąbrowski - Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewodzkiego w TVN. Udało mu się rownież zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komikow z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się rownież improwizacją komediową, ktorej uczył się od mistrzow tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", ktory co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.
  Sebastian Rejent - Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy tworczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, wspołpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.
  Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski