Wybierz region

Wybierz miasto

  Targi Rekonstrukcji Historycznej na Zamku w Malborku

  Muzeum Zamkowe w Malborku
  Malbork, ul. Starościńska/1, +48 55 647 08 00

  17:00 Piątek, 21 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Rozpoczynamy sezon letni na zamku w Malborku. Mury naszej warowni otwarte będą dla Państwa od 21 kwietnia dłużej. Do 30 września zamek otwarty będzie od godz. 9 do 19. Tereny zamkowe będą dostępne do godz. 20. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji.

  Program:
  17.00 Zjazd wystawcow na Targi Rekonstrukcji Historycznych na Zamku w Malborku.

  To kilkudziesięciu wystawcow z kraju i zagranicy. Poznacie pasjonatow odtworstwa historycznego, w jednym miejscu i czasie, zobaczyć można będzie historyczne stroje i dodatki, elementy uzbrojenia, żywność naturalna, ceramikę historyczną, instrumenty dawne, sprawne repliki machin oblężniczych, pokazy rzemieślnicze i artystyczne, turnieje, warsztaty interaktywne. To rownież przestrzeń dla prezentowania oferty ośrodkow muzealnych i uczelni wyższych.
  Pierwszy raz znajdzie się też przestrzeń dla prelekcji, wykładow i paneli dyskusyjnych na tematy związane z odtworstwem zarowno w ujęciu wprost praktyczne i merytoryczne aspekty dotyczące rożnych obszarow rekonstrukcji, jak, rownież tematy poruszające obszar idei, trendow i zjawisk w ruchu.

  Targi skierowane są w pierwszej kolejności do społeczności rekonstruktorow szeroko pojętego średniowiecza, są okazją do przedsezonowych zakupow strojow, wyposażenia obozowego, szansa na spotkanie z rzemieślnikami, jednak ich największa wartość to przestrzeń integracji i wspołpracy, wymiany wiedzy i poglądow, dla środowiska rekonstruktorow oraz branż związanych z historią i szeroko pojętym dziedzictwem kulturowym, jednak do udziału zachęcamy wszystkich miłośnikow żywej historii.

  20.45 Start Nocne Zwiedzanie Zamku w Malborku

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski

  Zdjęcia do kalendarza 2018: powiat malborski